Trampolina TB MED

1 550,00 

Na stanie

SKU: SKU246 Kategoria:

Opis

Trampolina TB Med jest wszechstronną trampoliną z jakością „Made in Europe”. TB Med wyróżnia szczególnie wysoka stabilność z bardzo elastycznym i miękkim osprężynowaniem.

Najwyższej jakości wykonanie „made in Europe”

Szczególnie przyjazne stawom i plecom

Długa żywotność dzięki stalowemu osprężynowaniu

Ten model jest poprzez to sprzyjający plecom i stawom, co czyni go niezwykle popularnym w obszarze fizjoterapii, rehabilitacji czy gimnastyki leczniczej. Stalowe sprężyny trampoliny TB są odporne na bardzo duże obciążenia, dzięki czemu trampolina może być zastosowana także przy intensywnym treningu wytrzymałościowym. Właściwości pozwalające na szczególne oszczędzanie stawów umożliwiają również przeprowadzenie jednostek ćwiczebnych przy nadwadze bądź schorzeniach reumatycznych.

Intensywny trening fitness na TB Med: Przez każdy skok na TB Med aktywowane zostają liczne mięśnie. Ćwiczą serce, krwiobieg i aktywują materiały wymiany. Aktywizacja produktów energetycznych podczas treningu pozwalają na szybszy przyrost osiągnięć, zmniejszenie czynników ryzyka kontuzji poprzez efekt wstrząsu dla stawów. Do optymalnego treningu na trampolinie wystarczy pomieszczenie o wysokości 2.40m.

– średnica – 102 cm
– wysoka elastyczność
– maksymalny ciężar użytkownika – 30/110 kg
– waga – 10 kg
– długość nóżek podporowych – 20 cm
– wysokość ramy – 20cm/24cm.
– kolor maty -czarny lub niebieski
– standardowa farba obręczy – srebrna
– stalowe sprężyny

 

Dodatkowe informacje

Waga 11 kg
Wymiary 11 × 11 × 11 cm