Podest równoważny Balanco Myszka obciążenie do 120 kg

530,00 

Wyczyść

Opis

Balanco to przybór do ćwiczeń równoważnych, wykonany z wysokiej jakości, stabilnego tworzywa sztucznego o wymiarze: 54 cm długości, 40 cm szerokości i 10 cm wysokości. Komplet wyposażony jest w 3 wymienne wkładki, o różnych formach. Maksymalne obciążenie przyboru wynosi 120 kg.

Balanco został skonstruowany na Uniwersytecie we Flensburgu przez prof. Bielefelda. Zasadniczym celem ćwiczeń jest wyrobienie reakcji równoważnych, poprawa sensomotoryki, psychomotoryki, koordynacji ruchowej, koncentracji oraz szybkości reakcji. Przybór jest stosowany głównie w terapii, ortopedii, treningu sportowym, treningu osób starszych, zajęciach fitness, w szkole i przedszkolu – podczas zabaw ruchowych.

W ofercie 3 komplety:

Myszka: Podstawa z trzema wymiennymi wkładkami – żółta z myszką przesuwającą się na kuleczce, czerwony labirynt i niebieska ósemka.

Koszyk: Podstawa z trzema wymiennymi wkładkami – zielona z czterema koszyczkami i trzema kuleczkami, czerwony labirynt i niebieska ósemka.

Labirynt (Zyk-zak): Podstawa z trzema wymiennymi wkładkami – fioletowa: poziomy labirynt, pomarańczowa: labirynt w kole i żółta z myszką przesuwającą się na kuleczce.
Dostępność produktu zależna od stanu magazynowego producenta.

Koszt dostawy: Kurier ok. 17 zł.

Dodatkowe informacje

Waga 11 kg
Wymiary 11 × 11 × 11 cm
Rozmiar

54 cm

Kolor

Myszka