Zestawy do integracji sensorycznej stanowią grupę specjalistycznych urządzeń oraz przyrządów, dzięki której możliwe jest prawidłowe przeprowadzenie terapii integracji sensorycznej. Sprzęt, na który składają się akcesoria podwieszane, piłki, baseny, zestawy wspinaczkowe, zjeżdżalnie i trampoliny, znajduje swoje zastosowanie w salach rehabilitacyjnych, gdzie jest odpowiednio rozmieszczony i starannie zamocowany, co gwarantuje bezpieczeństwo osobom ćwiczącym. Dzięki dużym możliwościom konstrukcyjnym zestawy do integracji sensorycznej mogą być dowolnie rozmieszczone, także w niewielkich salach gimnastycznych. W naszych zestawach są podwiesia sufitowe linowe oraz mocowane do ściany jaki i podwiesia wolnostojące. Bardzo popularne jest nasze Podwiesie Drewniane/Klatka do SI/KABINA SI, które samo w sobie jest zestawem kilku sprzętów do terapii SI.

 

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników

Zestaw do integracji sensorycznej – Sensor – Producent

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się rozmaite zestawy do integracji sensorycznej wspomagające terapię. Jest to zarówno podstawowy, jak i bardziej zaawansowany sprzęt, dający szerokie spektrum możliwości zastosowania w ćwiczeniach ruchowych.

  • Zestawy podstawowe do integracji sensorycznej – składają się na nie maty sensoryczne, materace, piłki sensoryczne o różnych wielkościach, huśtawki, kołyski i deski rotacyjne, deskorolki, hamaki, beczki i utrzymujące całą konstrukcję podwiesia.
  • Zestawy profesjonalne do integracji sensorycznej – składają się na nie dodatkowe elementy jak np. zjeżdżalnie rolkowe, maglownice, baseny.
  • Zestawy wspinaczkowe do integracji sensorycznej – są to bezpieczne konstrukcje służące do wspinaczki wykonane z naturalnych i trwałych materiałów. Do zestawów należą zjeżdżalnie, liny z pierścieniami, drążki, tablice, liczydła, linowe i drewniane drabinki wspinaczkowe, huśtawki.
  • Zestawy kształtek do integracji sensorycznej – są to zestawy klocków dużych rozmiarów, wykonanych z miękkiej pianki, z których można tworzyć rozmaite konstrukcje.

Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty, w przypadku pytań, służymy pomocą – zapraszamy do kontaktu.