Podwiesie do integracji sensorycznej to jeden z elementów sprzętu si, który służy do podwieszania. Stosowany w terapii integracji sensorycznej. Podwiesie używamy do stymulacji przedsionkowej oraz wzmacniania kondycji ruchowo-wzrokowej. Dzięki zastosowaniu podwiesi si na zajęciach terapii SI dostarczamy dzieciom biernych bodźców i pobudzamy chęci do wzmożonej aktywności fizycznej. Te specjalistyczne urządzenie kształtuje koordynację, orientację w przestrzeni. Najmłodsi uczą się utrzymywać odpowiednią pozycję ciała oraz balansowania.

Podwiesia do integracji sensorycznej dostępne w naszym sklepie internetowym są z powodzeniem wykorzystywane w ośrodkach rehabilitacyjnych, w terapiach zaburzeń integracji czynności zmysłowych. Dzięki szerokiej możliwości zastosowania podwiesia, dzieci mogą wykonywać rozmaite ćwiczenia i tym samym rozwijać umiejętności ruchowe.

Produkujemy podwiesia sufitowe linowe. Wykonujemy także podwiesia mocowane do ściany. Zastosowanie tych podwiesi pomaga zwiększyć przestrzeń do prowadzenia zajęć terapii integracji sensorycznej. Jednakże ingerujemy wtedy w konstrukcje budynku. Dlatego też zawsze polecamy stosowanie naszego podwiesia stalowego wolnostojącego z okrągłymi słupami. Jest to konstrukcja rozbieralna i łatwa do przeniesienia w nowe miejsce do prowadzenia zajęć terapii SI.

Podwiesia do integracji sensorycznej są niezbędnym elementem na początku naszej drogi z prowadzeniem sali do terapii SI. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów do terapii SI, w których to znajdziemy różne rodzaje podwiesi w zależności od naszych potrzeb terapeutycznych, możliwości lokalowych, jak i budżetu, który chcemy przeznaczyć na zakup wyposażenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Podwiesie do integracji sensorycznej

Podwiesia do integracji sensorycznej to sprzęt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej sali SI. Umożliwia on podwieszanie urządzeń służących do integracji sensorycznej, jego różnorodność predysponuje je do wielozmysłowej stymulacji. Świetnie sprawdza się w ośrodkach rehabilitacyjnych, szkołach i placówkach, które specjalizują się w terapii zaburzeń integracji sensorycznej. Wytrzymała konstrukcja i zastosowanie najlepszych materiałów, dają gwarancje najwyższej jakości i bezpieczeństwa urządzenia.

Podwiesie do integracji sensorycznej – oferta sklepu internetowego sensoryczni.pl

W naszej ofercie znajdują się podwiesia do integracji sensorycznej stalowe wolnostojące z okrągłymi słupami oraz z belką rozbudowującą. Mamy także podwiesia drewniane wolnostojące i mocowane do ściany. Kolejnym typem podwiesia do SI w naszym sklepie są urządzenia sufitowe linowe jednopunktowe i dwupunktowe. Każde z nich cechuje się zwiększonym bezpieczeństwem w użytkowaniu, dzięki, np. zaokrąglonym profilom czy zabezpieczeniu gąbką. Ponadto każde oferowane podwiesia do integracji sensorycznej posiadają znak bezpieczeństwa CE i są zgodne z wymaganiami Ustawy o wyrobach medycznych.