SENSOR – Producent sprzętu do terapii integracji sensorycznej SI  (rehabilitacji)

Firma „Sensor” zajmuję się produkcją i sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego do sal, gabinetów terapii (SI) integracji sensorycznej od 2011r. Nasz sklep internetowy oferuje całościowe wyposażenie (pomoce, przyrządy) do terapii integracji sensorycznej (terapia SI). Wszystkie produkowane przez nas sprzęty objęte są gwarancją producenta oraz produkowane są z certyfikowanych materiałów. Oferta firmy kierowana jest do placówek rehabilitacyjnych, szkolnych, przedszkolnych, ośrodków medycznych oraz gabinetów, zajmujących się terapią integracji sensorycznej oraz do odbiorców indywidualnych, do wykorzystania w domu.

Wyroby Medyczne produkowane przez naszą firmę są oznakowane znakiem bezpieczeństwa CE oraz są zgodne z wymaganiami Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20 maja2010r. i związanymi rozporządzeniami Ministra Zdrowia wdrażającymi doprawodawstwa polskiego Dyrektywę 93/42/EWG dot. Wyrobów Medycznych. Wyrobyzostały sklasyfikowane do klasy I zgodnie z regułą 1.

Wyroby spełniają następujące normy:

– EN 980:2008, EN 15223-1:2012
– EN 1041:2008
– EN ISO 14971:2012
– EN ISO 10993-1:2009
– EN 62366:2008

Prowadzimy również sprzedaż sprzętu (przyrządów) do integracji sensorycznej oraz rehabilitacji, produkowanego przez innych renomowanych producentów.

W trosce o dobro dzieci nieustannie współpracujemy z terapeutami integracji sensorycznej, w efekcie czego powstają nowe sprzęty oraz ulepszane są już istniejące.

Jesteśmy elastyczni. Jeżeli macie Państwo niestandardowe zamówienia (sprzęty o nietypowych rozmiarach, kolorach itp., bądź niedostępne w naszej ofercie) to postaramy się je w pełni zrealizować.

Chcemy być z Państwem w ciągłym kontakcie, aby móc reagować na zaistniałe potrzeby. W związku z tym, udostępniliśmy newsletter za pomocą, którego będziemy do Państwa wysyłać oferty z naszymi najnowszymi sprzętami. Możecie Państwo również dołączyć do nas na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach oraz oczekiwać na Państwa uwagi i komentarze.

Polecane strony:

Polskie Towarzystwo Integracji Sensorycznej

Polskie Towarzystwo ADHD

ADHD i Zespół Aspergera

Fundacja Synapsis

Stowarzyszenie rodziców dzieci z porażeniem mózgowym

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Ukrytymi Niepełnosprawnościami im. Hansa Aspergera

Fundacja Mimo Wszystko

Klikając na jeden z poniższych linków pomagasz dzieciom:

http://www.pajacyk.pl/

http://www.okruszek.org.pl/

http://www.freepoverty.com/

http://www.bhookh.com/

http://www.thenonprofits.com/

http://www.care2.com/click-to-donate/children/

http://www.thehungersite.com/

MENU